Meist

Meist

Kuna maailm on üha enam ühendatud, on küberruumi kaitsmine ühine vastutus. C-YBER aitab ettevõtetel seda vastutust täita, tuvastades võimalikud riskid ja rakendades tõhusaid küberturvalisuse lahendusi.

 

Edasi mõtleva ja innovaatilise ettevõttena on meie visiooniks anda Skandinaavia piirkonna väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele võimalus kasutada täiustatud küberturvalisuse lahendusi, mis ei kaitse mitte ainult praeguste ohtude eest, vaid ka ennetavad ja kaitsevad tulevaste ohtude eest.

Meie missioon

Meie missioon on pakkuda neid teenuseid mõistliku hinnaga, võimaldades meie klientidel kindlalt ja turvaliselt liikuda digitaalsel maastikul. Tänu meie pühendumusele tipptasemele ja võrratule klienditeenindusele on meie eesmärk saada esmatähtsaks valikuks küberturvalisuse kaitsmisel Skandinaavia regioonis.

Kes me oleme

C-YBER on Eestis asuv idufirma. Oleme spetsialiseerunud küberturvalisusele. C-YBER pakub laia valikut küberturvalisusega seotud teenuseid, sealhulgas läbitungivuse testimist, haavatavuse hindamist, rakenduste turvalisuse projekteerimist, pilveturvet, ISO 27001 ISMS-i ja ettevõtte turbelahendusi.

Meie visioon

Meie visioon on olla juhtpositsioonil innovaatiliste ja tõhusate lahenduste pakkumisel, mis kaitsevad meie klientide digitaalseid varasid ja andmeid küberohtude eest. Püüame luua turvakultuuri nii oma organisatsioonis kui ka klientide seas ning olla tunnustatud kui usaldusväärne ja lugupeetud partner ülemaailmses küberturvalisuse kogukonnas.