Meist

Meist

Kuna maailm on üha enam omavahel seotud, lasub küberruumi kaitsmise vastutus meil kõigil. C-YBER toetab ettevõtteid selle vastutuse täitmisel, tuvastades võimalikud riskid ja rakendades asjakohaseid infoturbe meetmeid.

Tulevikku suunatud ja uuendusmeelse meeskonnana soovime pakkuda Skandinaavia piirkonna väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele võimaluse kasutada maailmatasemel küberturbe tehnoloogiaid. Need mitte ainult ei kaitse praeguste ohtude vastu, vaid ennetavad ja kaitsevad ka tulevikus tekkivate rünnete ning pettuste eest.

Meie missioon

Meie missiooniks on pakkuda kvaliteetseid teenuseid taskukohase hinnaga, võimaldades klientidel kindlalt ja turvaliselt oma äriga digitaalsel maastikul tegeleda. Meie pühendumus tipptasemele ja isikupärasele klienditeenindusele viib meid eesmärgile - olla esimene valik küberturvalisuse partneri valimisel Skandinaavia regioonis.

Kes me oleme

C-YBER on Eestis asuv idufirma, spetsialiseerudes küberturvalisusele ja pakkudes mitmekülgset teenuste valikut, sealhulgas läbitungivuse testimist, haavatavuse hindamist, rakenduste turvalisuse projekteerimist, pilveturvet, ISO 27001 ISMS-i ja ettevõtte turvalahendusi.

Meie visioon

Meie visioon on tõusta juhtivale kohale kaasaegsete ja tõhusate IT-lahenduste pakkujana, mis tugevdavad digitaalsete varade kaitset kõikvõimalike küberohtude vastu. Me püüdleme turvakultuuri loomise poole nii oma organisatsioonis kui ka klientide seas, olles tunnustatud kui usaldusväärne ning lugupeetud partner küberturvalisuse kogukonnas.


Janno Kikkas

Janno Kikkas

Cybersecurity Professional

Pentester & Vulnerability Management Specialist.

Prasad A

Prasad A

Cybersecurity Professional

Google Cloud Certified Professional Cloud Architect, Professional Cloud Security Engineer, CISA, CISM.

Anti Sarap

Anti Sarap

Business Owner

I'm a seasoned CEO with 30 years of diverse business experience, specializing in cybersecurity. Skilled in adapting to dynamic environments and leading teams to success.

Mark Väljak

Mark Väljak

Head of Operations

I have a strong background in B2B commerce, direct sales, and business development across various industries like insurance, media, and education.

Thomas F

Thomas F

Technical Sales Representative

Software Developer skilled in C# and Python, with expertise in Incident Response. Holds a BSc in Computer Science from Technikum Vienna, pursuing a Cyber Security Master's in Tallinn.

Andres Männisalu

Andres Männisalu

Busines Owner

Doesn't matter whether you're a company trading on the stock exchange or a recently founded start-up, we will take care of your cybersecurity needs.

Teenused: