Tere tulemast C-YBERi!

C-YBER hindab teie privaatsust. See teatis kirjeldab, millist teavet me kogume, kuidas me seda kasutame ja kellega me seda vajadusel jagame.

C-YBER-i lehekülge külastades nõustute käesolevas Privaatsuspoliitikas kirjeldatud põhimõtetega. Veebilehe kasutamisele teie poolt kehtivad ka meie Teenusetingimused.

Meie privaatsuspoliitika on koostatud vastavalt GDPR-ile (üldisele andmekaitsemäärusele – Euroopa seadusandlusele).

ÜLDINFO 

Veebilehel kogutud ja töödeldud kasutajate isikuandmed:

https://www.c-yber.ee

Vastutajaks ja haldajaks on: 

 • C-YBER OÜ
 • Pilvetee tänav 6, 12618 
 • Tallinn, Estonia 
 • info@c-yber.ee 
 • (+372) 602 3532  

(Edaspidi nimetatud “C-YBER “).  

MILLIST INFOT KOGUTAKSE 

Klientidelt saadud andmed aitavad teie kogemust C-YBER-is isikupärastada ja seda pidevalt täiendada. Kogume järgmist tüüpi infot:

Info, mida te meile edastate. Sisu otsimisel, lugemisel ja vaatamisel, digitaalse toote ostmisel või meiega suheldes annate te meile infot. Nende toimingute tulemusel võite meile edastada järgmisi andmeid:

 • Ees- ja perekonnanimi
 • E-posti aadress
 • Telefoninumber (sealhulgas WhatsApp’i number)
 • Ettevõtte nimi
 • Postiindeks
 • Sotsiaalmeedia profiil
 • IP-aadress
 • Igasugune teisse puutuv lisainformatsioon, mida te annate meile kas otse läbi meie veebilehtede või kaudselt läbi veebilehtede või online-kohaloleku, näiteks “küpsiste”, kaudu

C-YBER ei kogu teie kohta isikut tuvastavaid andmeid, kui te neid ise ei esita.

GOOGLE Analytics. Kasutame Google Analyticsit, mida pakub ettevõte Google, Inc., USA (“Google”). See tööriist ja tehnoloogiad koguvad ja analüüsivad küpsiste kasutamise teel teatud tüüpi teavet, sealhulgas IP-aadresse, seadme- ja tarkvaraidentifikaatoreid, viitavaid ja väljumis-URL-e, funktsioonide kasutamise mõõdikuid ja statistikat, kasutus- ja ostuajalugu, sõnumiautentimiskoodi aadressi (MAC-aadress), mobiilsete unikaalsete seadmete identifikaatoreid ja muud sarnast teavet. Google Analyticsi loodud teavet (sealhulgas teie IP-aadressi) võidakse Google’ile edastada ja Google võib seda talletada Ameerika Ühendriikide serverites. Kasutame veebilehe täiustamiseks ja teenuse parendamiseks GOOGLE Analyticsi andmekogumit.

https://policies.google.com/privacy

Automaatne teave. Sarnaselt paljudele veebilehtedele kasutame me “küpsiseid”. Kui teie veebibrauser avab C-YBER-i või või kolmanda osapoole sisu, mida C-YBER teenindab või tema nimel teenindatakse, omandame teatud tüüpi anonüümset teavet, mis pole isikut tuvastav. Osa meie kogutavast ja analüüsitavast teabest sisaldab Interneti protokolli (IP) aadressi; arvuti ja ühenduse teavet, näiteks brauseri tüüpi, versiooni ja ühenduse kiirust; ostude ajalugu; ja digitaalseid tooteid, mida otsisite, vaatasite ja võimalusel ostsite.

KUI KAUA ME TEIE ANDMEID HOIAME 

Isikuandmeid säilitatakse teenuste osutamiseks vajaliku aja jooksul või seni, kuni asjaomane isik ei tühista oma nõusolekut.

KUIDAS ME TEIE ANDMEID KASUTAME  

Üldiselt kasutame kogutud teavet peamiselt oma olemasoleva veebilehe ja teenuste pakkumiseks, hooldamiseks, kaitsmiseks ja parendamiseks ning uute teenuste arendamiseks. Me kasutame oma veebis kogutud isikuandmeid allpool ja käesolevas poliitikas mujal kirjeldatud viisil: 

 • Teie kui kasutaja identifitseerimiseks meie süsteemis.
 • Küberturvalisuse teenuste pakkumiseks.
 • Konsultatsiooniteenuste pakkumiseks.
 • Oma teenuste, veebilehe ja oma ettevõtte juhtimise parandamiseks.
 • Kasutuskogemuse mõistmiseks ja parendamiseks, mida te meie veebilehel ja teenuseid kasutades saate.
 • Masspostituste platvormide nagu MailChimp and Klaviyo kaudu e-kirjade saatmiseks.
 • Teiega suhtlemiseks ja meie teenustest teavitamiseks.
 • Teile asjakohase teabe saatmiseks, sealhulgas kinnituste, arvete, tehniliste teadaannete, värskenduste, turvahoiatuste ning tugi- ja administratiivteadete edastamiseks.
 • Teie informeerimiseks saabuvatest sündmustest ja tooteid ja teenuseid puudutavatest uudistest, mida C-YBER-i veebileht ja meie valitud partnerid pakuvad.
 • C-YBER-i veebilehe turunduslikel eesmärkidel (Google’i reklaamid, Facebooki reklaamid, Twitteri reklaamid, Pinteresti reklaamid, Instagrami reklaamid jne).
 • Teie informatsiooni sidumiseks või kombineerimiseks kolmandatelt osapooltelt saadud informatsiooniga, et paremini mõista teie vajadusi ja pakkuda teile paremat teenust.
 • Kaitsta, uurida ja hoiduda pettuse, loata või ebaseadusliku tegevuse eest.

KUIDAS TE SAATE MINULT NÕUSOLEKU? 

Palgates meid teenuse osutajaks ja avaldades meile teiega suhtlemiseks isiklikke andmeid, annate nõusoleku teie andmete kogumiseks ja kasutamiseks. Võite oma nõusoleku tagasi võtta – võtke meiega ühendust kontaktide kaudu või tehnilise toe lehelt.

SOTSIAALVÕRGUSTIKUD 

Leiate meie veebilehelt linke ja funktsioone, mis on seotud erinevate sotsiaalvõrgustikega, kus saate oma informatsiooni jagada.

Soovitav on tutvuda kõigi meie veebilehel kasutatavate sotsiaalvõrgustike privaatsuspoliitika ja andmekaitsega.

Facebook: https://www.facebook.com/privacy/explanation 

Twitter https://twitter.com/privacy 

LinkedIn https://www.linkedin.com/legal/privacy-policy 

KÜPSISED 

Kui te külastate C-YBER-i veebilehte, saadame välja ühe või mitu küpsist.

Mis on küpsised? 

“Küpsised” on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse teie arvutisse või mobiilseadmesse veebilehe külastamisel. Need võimaldavad veebilehel teie seadet ära tunda ja meeles pidada, kas olete sellel veebilehel juba varem käinud.

Küpsised on väga levinud veebitehnoloogia; enamik veebilehti kasutab küpsiseid ja on seda teinud aastaid. Küpsiseid kasutatakse laialdaselt veebilehtede efektiivsema töö tagamiseks ning veebilehtede omanikele info edastamiseks.

Küpsiste abil mõõdetakse, milliseid veebilehe osi inimesed külastavad, samuti teie kogemuse kohandamiseks. Küpsised annavad ka teavet, mis aitab meil jälgida ja parandada veebilehe toimimist.

Küpsiste kasutamise nõusoleku andmisest keeldumine või sellest loobumine 

Kui te ei soovi, et küpsised teie seadmesse satuksid, saate kohandada oma veebibrauseri seadeid selliselt, et keeldute kõigist või mõnedest küpsistest ja teid teavitatakse, kui küpsis teie seadmesse paigaldatakse. Lisateavet selle kohta leiate oma brauseri jaotistest „abi”, „tööriistad” või „redigeerimine”. Pange tähele, et kui kasutate oma brauseri seadeid kõigi küpsiste, sealhulgas rangelt vajalike küpsiste (vt allpool) blokeerimiseks, ei pruugi te osaliselt või täielikult saada juurdepääsu C-YBER-i veebilehe funktsioonidele.

Järgnevalt lingid küpsistest keeldumiseks sõltuvalt sellest, millist brauserit te kasutate: Järgnevalt lingid küpsistest keeldumiseks sõltuvalt sellest, millist brauserit te kasutate:

Samuti saate kustutada enda poolt brauseris salvestatud küpsised, kui avate selle seadistamise valikud.

Meie küpsiseid kasutatakse järgmistel eesmärkidel: 

Rangelt vajalikud: Need küpsised on vajalikud, et C-YBER-i veebileht saaks täita oma põhifunktsioone.

Funktsionaalsus: Neid küpsiseid kasutatakse kasutajate seatud eelistuste, näiteks konto nime, keele ja asukoha salvestamiseks. See võimaldab C-YBER-i veebilehtedel pakkuda teile isikupärastatud funktsioone.

Turvalisus: Kasutame neid küpsiseid identifitseerimiseks ja võimalike turvariskide vältimiseks.

Analüütika ja jõudlus: Jõudlusküpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas kasutajad meie veebilehtedega suhtlevad, sealhulgas selle kohta, milliseid lehti kõige rohkem külastatakse, samuti muid analüütilisi andmeid. Neid andmeid kasutame meie veebilehtede töötamise parandamiseks ja selleks, et mõista, kuidas kasutajad nendega suhtlevad.

Reklaam (Facebooki reklaamid, Google’i reklaamid, YouTube’i reklaamid, Twitteri reklaamid jne): Neid küpsiseid kasutatakse asjakohase reklaami kuvamiseks külastajatele, kes kasutavad meie teenuseid või külastavad meie majutatavaid või pakutavaid veebilehti, samuti meie veebilehtedel pakutavate reklaamide tõhususe mõõtmiseks ja aruandluseks selle kohta.Need jälgivad selliseid detaile nagu unikaalsete külastajate arv, konkreetsete reklaamide kuvamise kordade arv ja reklaamidel tehtud klikkide arv. Neid kasutatakse ka kasutajaprofiilide loomiseks, sealhulgas reklaamide kuvamiseks, mis põhinevad meie veebilehtedel vaadatud toodetel. Neid määravad C-YBER ja usaldusväärsete kolmandate osapoolte võrgustikud ning need on oma olemuselt püsiküpsised.

KUIDAS ME INFORMATSIOONI JAGAME 

Teave klientide kohta on oluline osa meie ärist ja me müü seda teistele. Jagame klienditeavet ainult vastavalt allpool kirjeldatule.

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad. Palkame teisi ettevõtteid ja eraisikuid, kes täidavad meie nimel funktsioone. Näiteks võib tuua e-kirjade saatmise, andmete analüüsi, turundusteenused, otsingutulemuste ja linkide pakkumise. Neil on juurdepääs oma funktsioonide täitmiseks vajalikele isikuandmetele, kuid nad ei tohi neid kasutada muudel eesmärkidel.

Omandi üleminek. Kui C-YBER asutab mõne muu üksuse, liitub mõne üksusega või omandab mõne üksuse, on teie teabe edastamine tõenäoline. C-YBER saadab teile e-kirja või avaldame oma veebilehel silmapaistva teadaande enne, kui teie andmete suhtes kohaldatakse mõnda muud privaatsuspoliitikat.

C-YBER-i ja teiste kaitse. Me avaldame isikuandmeid, kui usume, et see on vajalik seaduse järgimiseks, meie tingimuste ja muude lepingute jõustamiseks või kohaldamiseks või C-YBER-i, meie kasutajate või teiste õiguste, omandi või turvalisuse kaitsmiseks. See hõlmab teabevahetust teiste ettevõtete ja organisatsioonidega pettusevastaseks tegevuseks ja krediidiriski vähendamiseks.

Teie nõusolekul. Ülalkirjeldatud viisidest erinevatel juhtudel saate te teate, kui teie isikuandmeid võidakse edastada kolmandatele osapooltele, ja teil on võimalus valida, kas jagada seda teavet või mitte.

Anonüümne informatsioon. C-YBER kasutab meie serverite automaatselt kogutud anonüümset sirvimisteavet peamiselt selleks, et aidata meil veebilehte hallata ja täiustada. Samuti võime kasutada veebilehe anonüümsete andmete koondit info edastamiseks potentsiaalsetele äripartneritele ja teistele mitteseotud üksustele. See teave ei võimalda isikut tuvastada.

E-posti aadress.  E-posti aadressi, mille te meile e-posti teadete saamiseks edastate, ei rendita ega müüda kunagi kolmandale osapoolele. E-posti aadress. E-posti aadressi, mille te meile e-posti teadete saamiseks edastate, ei rendita ega müüda kunagi kolmandale osapoolele.

TEIE INFORMATSIOONI KAITSMINE 

Pingutame selleks, et kaitsta edastamise ajal teie teabe turvalisust, kasutades SSL (Secure Sockets Layer) tarkvara, mis krüpteerib teie sisestatud teabe. Kui veebilehel töödeldakse tehinguid, edastatakse tehingute andmed veebilehele ja veebilehelt edasi krüpteeritud kujul, kasutades tööstusala standardiks olevaid SSL-ühendusi, et kaitsta neid andmeid pealtkuulamise eest. Piirame volitatud juurdepääsu teie isikuandmetele ainult nende isikutega, kellel on seaduslik eesmärk seda teavet teada saada, et teile tooteid või teenuseid pakkuda, ja nende isikutega, kellele olete andnud loa nendele andmetele juurdepääsuks. 

C-YBER järgib meile edastatud isikuandmete kaitsmisel üldtunnustatud tööstusstandardeid nii edastamise ajal kui ka pärast andmete kättesaamist C-YBER-i poolt. Ükski Interneti kaudu edastamise viis ega elektrooniline salvestusviis pole 100% turvaline. Seetõttu püüab C-YBER teie isikuandmete kaitsmiseks kasutada äriliselt vastuvõetavaid vahendeid, kuid me ei saa tagada nende täielikku turvalisust.

Me ei müü, levita ega rendi teie isikuandmeid kolmandatele osapooltele, kui meil puudub selleks teie luba või kui seadus seda ei nõua.

TEIE ÕIGUSED 

Seoses C-YBER-ile edastatud isikuandmetega on teil järgmised õigused:

 • Juurdepääs oma isikuandmetele.
 • Õigus nõuda ebatäpsete andmete parandamist.
 • Õigus nõuda nende kustutamist.
 • Õigus nõuda oma andmete käitlemise piiramist.
 • Õigus olla oma andmete käitlemise vastu.
 • Õigus taotleda andmete teisaldatavust.
 • Õigus nõuda, et teie suhtes ei kohaldataks automatiseeritud üksikotsuseid.

Kasutajad saavad kõiki neid õigusi kasutada, pöördudes meie poole kontaktandmete või kontakti lehe kaudu ja märkides oma taotluse põhjuse.

Ilma, et see piiraks mis tahes muu halduskaebuse või kohtumenetluse algatamist, on kasutajal õigus esitada nõue kontrolliasutusele, eriti selles liikmesriigis, kus on tema alaline elukoht, töökoht või väidetava asukoha koht, teade rikkumisest, kui arvate, et teie isikuandmete töötlemine ei ole määruste kohane, samuti juhul, kui te ei pea oma õiguste kasutamist rahuldavaks. Kontrolliasutus, kellele nõue esitati, teavitab nõude esitajat nõude käigust ja tulemusest.

EL-I LIIKMETE ÕIGUSED (GDPR-IGA ÜHILDUVAD) 

Kui asute enamasti Euroopa Liidus, on teil õigus oma teabele juurde pääseda, seda parandada, alla laadida või kustutada, samuti õigus piirata oma teabe töötlemist ja olla töötlemise vastu. Kuigi mõned neist õigustest kehtivad üldiselt, kehtivad teatud õigused ainult teatud piiratud asjaoludel.

Kirjeldame allpool neid õigusi:

 • Juurdepääs ja teisaldamine: teil on igal ajal juurdepääs oma andmetele.
 • Parandamine, piiramine, kustutamine: suurt osa oma andmetest saate ka parandada, piirata või kustutada, kui meiega ühendust võtate.
 • Vastu olemine: kui töötleme teie teavet ülaltoodud õigustatud huvidest lähtuvalt või avalikes huvides, võite teatud tingimustel sellisele töötlemisele vastu olla. Sellistel juhtudel lõpetame teie teabe töötlemise, välja arvatud juhul, kui meil on kaalukaid õigustatud aluseid töötlemise jätkamiseks või kui see on õiguslikel põhjustel vajalik.
 • Nõusoleku tühistamine: kui olete varasemalt andnud oma nõusoleku, näiteks selleks, et lubada meil töödelda teiega seotud terviseandmeid, on teil igal ajal õigus oma andmete töötlemise nõusolek tagasi võtta. Näiteks saate oma nõusoleku tagasi võtta, värskendades oma seadeid. Teatavatel juhtudel võime pärast nõusoleku tagasivõtmist jätkata teie andmete töötlemist, kui meil on selleks seaduslik alus või kui teie nõusoleku tagasivõtmine piirdus teatud töötlemistoimingutega.
 • Kaebuse esitamine: kui soovite esitada kaebust oma andmete kasutamise teemal (ja ilma et see piiraks teie muid õigusi), on teil õigus see esitada oma kohalikule järelevalveasutusele.

Lisaks, kui olete Euroopa elanik, töötleme teie andmeid selleks, et täita teiega sõlmitud lepinguid või saavutada muul viisil meie ülalloetletud õigustatud ärihuve. Pange tähele ka seda, et teie andmeid edastatakse väljaspoole Euroopat.

Rohkem teavet nende õiguste kohta saate siit:

https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection/reform/rights-citizens_en

LASTE INTERNETI-PRIVAATSUSE KAITSE  

Järgime alaealiste isikuandmete kaitset käsitleva üldise andmekaitsemääruse (GDPR) nõudeid. Me ei kogu alla 13-aastastelt isikutelt mingeid andmeid. Kogu meie veebileht, tooted ja teenused on suunatud vähemalt 18-aastastele isikutele.

INFO MUUTMINE JA KUSTUTAMINE 

Kui leiate, et mingid teid puudutavad andmeid, mida omame, on valed või puudulikud, kirjutage meile esimesel võimalusel või saatke meile e-kiri. Parandame ebaõigeks osutunud andmed viivitamata. Saate oma andmeid igal ajal kohandada, muuta, parandada ja kustutada. Võtke meiega ühendust kontaktide kaudu.

C-YBER-i uudiskirjast loobumiseks järgige uudiskirjas olevaid juhiseid. Teie palve täidetakse 48 tunni jooksul.

TARNIJAD JA TEISED KOLMANDAD OSAPOOLED 

Kui käesolevas privaatsuspoliitikas pole sõnaselgelt öeldud teisiti, käsitletakse selles dokumendis ainult nende andmete kasutamist ja avalikustamist, mida C-YBER teilt kogub. Kui avaldate oma teabe teistele, olgu C-YBER-i teistele kasutajatele või tarnijatele, võivad neile avaldatud andmete kasutamisel või avalikustamisel kehtida teistsugused reeglid. C-YBER ei kontrolli kolmandate osapoolte privaatsuseeskirju ja teie suhtes kehtivad vajadusel nende kolmandate osapoolte privaatsuseeskirjad. C-YBER ei vastuta teiste Internetis asuvate veebilehtede, ka nende, mis on lingi kaudu juhivad C-YBER-i veebi või sellelt välja, privaatsuse või turvanõuete eest. C-YBER soovitab teil enne oma isikuandmete teistele avaldamist esitada küsimusi.

KÄESOLEVA PRIVAATSUSPOLIITIKA MUUDATUSED 

C-YBER postitab muudatused käesolevasse privaatsuspoliitikasse kuupäeva alusel ja teavitab teid muudatustest. C-YBER jätab endale õiguse käesolevat privaatsuspoliitikat igal ajal muuta, palun tutvuge sellega regulaarselt.

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST 

Kui teil on küsimusi või probleeme, mis puudutavad käesolevat privaatsuspoliitikat ning teie andmete käsitsemist ja turvalisust sellel veebilehel, võtke meiega ühendust tehnilise toe lehe kaudu või järgmisel aadressil:

 • C-YBER OÜ 
 • Pilvetee tänav 6, 12618 
 • Tallinn, Estonia 
 • info@c-yber.ee 
 • (+372) 602 3532