Tere tulemast C-YBERi!

C-YBER hindab teie privaatsust. Käesolevas teatises kirjeldatakse, milliseid andmeid me kogume, kuidas me neid kasutame ja vajadusel ka seda, kellega me neid andmeid jagame.

C-YBERi külastades nõustute käesolevas privaatsuspoliitikas kirjeldatud tavadega. Veebisaidi kasutamise suhtes kehtivad ka meie kasutustingimused.

See privaatsuspoliitika võib aeg-ajalt muutuda. Kui te jätkate veebisaidi kasutamist pärast muudatuste tegemist, loetakse, et te nõustute nende muudatustega, seega palun kontrollige perioodiliselt, kas poliitika on ajakohastatud. Käesolev privaatsuspoliitika on välja töötatud ja seda hoitakse kooskõlas kõigi kohaldatavate föderaalsete ja rahvusvaheliste seaduste ja määrustega ning eelkõige üldise andmekaitse määrusega (GDPR – Euroopa määrus).

ÜLDINE TEAVE

Kasutajate isikuandmed, mida kogutakse ja töödeldakse veebisaidi kaudu:

www.c-yber.ee

Vastutab:

 • C-YBER OÜ
 • Pilvetee tänav 6, 12618
 • Tallinn, Eesti
 • info@c-yber.com
 • (+372) 602 3532

(edaspidi “C-YBER”).

KOGUTUD TEABE LIIGID

Klientidelt saadud teave aitab meil isikupärastada ja pidevalt parandada teie kasutuskogemust C-YBERis. Järgnevalt on esitatud teabe liigid, mida me kogume:

Teie poolt meile antud teave. Te annate teavet, kui otsite, loete ja vaatate sisu, ostate paketi või suhtlete meiega. Nende tegevuste tulemusena võite anda meile järgmist teavet:

 • Ees- ja perekonnanimi
 • E-posti aadress
 • Telefoninumber (sealhulgas WhatsAppi number)
 • Ettevõtte nimi
 • Postiindeks/Postikood
 • Sotsiaalmeedia profiil
 • Makseteave
 • IP-aadress
 • Mis tahes täiendav teave teie kohta, mida te meile otse meie veebisaitide kaudu või kaudselt meie veebisaitide või veebipresentatsiooni kaudu, näiteks “küpsised”, edastate.

C-YBER ei kogu teie kohta isikuandmeid, kui te neid ei esita.

GOOGLE Analytics. Me kasutame Google Analytics’i, mida pakub Google, Inc., USA (“Google”). Need vahendid ja tehnoloogiad koguvad ja analüüsivad teatud tüüpi teavet, sealhulgas IP-aadresse, seadme ja tarkvara tunnuseid, viitavaid ja väljumis-URL-e, funktsioonide kasutamise näitajaid ja statistikat, kasutus- ja ostuajalugu, meedia juurdepääsu kontrollivat aadressi (MAC-aadress), mobiilseadme unikaalseid tunnuseid ja muud sarnast teavet küpsiste kasutamise kaudu. Google Analyticsi poolt genereeritud teavet (sealhulgas teie IP-aadressi) võib Google edastada ja salvestada Ameerika Ühendriikides asuvatesse serveritesse. Me kasutame GOOGLE Analyticsi andmete kogumist, et täiustada veebisaiti ja parandada meie teenust.

Google’i poliitika vastab üldises andmekaitsemääruses (GDPR – Euroopa määrus) sisalduvatele eeskirjadele. Palun tutvuge Google’i privaatsuspoliitikaga siin:

https://policies.google.com/privacy

Automaatne teave. Nagu paljud veebisaidid, kasutame ka meie “küpsiseid”. Me saame teatavat liiki anonüümset teavet, mis ei ole isiklikult tuvastatav, kui teie veebilehitseja kasutab C-YBERi või kolmanda osapoole sisu, mida C-YBER pakub või mis on esitatud C-YBERi nimel teistel veebisaitidel. Mõned andmed, mida me kogume ja analüüsime, hõlmavad internetiprotokolli (IP) aadressi; arvuti ja ühenduse andmed, näiteks brauseri tüüp, versioon ja ühenduskiirus; ostuajalugu; ja digitaalsed tooted, mida te otsisite, vaatasite ja võimaluse korral ostsite.

KUI KAUA ME TEIE ANDMEID SÄILITAME

Isikuandmeid säilitatakse teenuste osutamiseks vajaliku aja jooksul või seni, kuni huvitatud isik ei võta oma nõusolekut tagasi.

KUIDAS ME TEIE ANDMEID KASUTAME.

Üldiselt kasutame kogutud teavet peamiselt selleks, et pakkuda, hooldada, kaitsta ja parandada meie praegust veeblehte ja teenuseid ning arendada uusi teenuseid. Me kasutame oma veebisaidi kaudu kogutud isikuandmeid allpool kirjeldatud ja mujal käesolevas eeskirjas kirjeldatud viisil, et:

 • Tuvastada teid meie süsteemi kasutajana
 • Osutada küberturvalisuse teenuseid
 • Pakkuda pakette
 • Osutada konsultatsiooniteenuste
 • Töödelda makseid
 • Parandada meie teenuseid, veebisaiti ja meie äritegevust
 • Mõista ja parandada teie kogemust meie veebisaidi ja teenuste kasutamisel
 • Saata e-kirju selliste massilise e-posti edastamise platvormide kaudu nagu MailChimp ja Klaviyo.
 • Suhelda teiega ja teavitada teid meie teenustest
 • Saata teile seotud teavet, sealhulgas kinnitusi, arveid, tehnilisi teateid, uuendusi, turvahoiatusi ning tugi- ja haldussõnumeid
 • Teavitada teid eelseisvatest üritustest ja uudistest, mis puudutavad C-YBERi veebisaidi ja meie valitud partnerite pakutavaid tooteid ja teenuseid.
 • C-YBERi veebisaidi turunduslikel eesmärkidel (Google’i reklaamid, Facebooki reklaamid, Twitteri reklaamid, Pinteresti reklaamid, Instagrami reklaamid jne).
 • Teie andmeid siduda või kombineerida muu teabega, mida saame kolmandatelt osapooltelt, et aidata mõista teie vajadusi ja pakkuda teile paremat teenust
 • Kaitsta, uurida ja hoida ära pettuse, omavolilise või ebaseadusliku tegevuse

KUIDAS TE SAATE MINU NÕUSOLEKU?

Kui palkate meid teenuse osutamiseks, ostate paketi ja annate meile teiega suhtlemiseks isikuandmeid, nõustute, et me kogume ja kasutame teie andmeid. Võite oma nõusoleku tagasi võtta, selleks võtke meiega ühendust kontaktandmete või klienditoe lehe kaudu.

SOTSIAALSED VÕRGUSTIKUD

Meie veebisaidil leiate erinevate sotsiaalsete võrgustikega seotud lingid ja funktsioonid, kus saate oma teavet jagada.

Soovitatav on tutvuda iga meie veebisaidil kasutatava suhtlusvõrgustiku privaatsuspoliitikaga ja andmekaitsega.

https://www.linkedin.com/legal/privacy-policy

KÜPSISED

Kui külastate C-YBERi veebisaiti, saadame ühe või mitu küpsist.

Mis on küpsised?

“Küpsised” on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse teie arvutisse või mobiilseadmesse, kui külastate veebilehte. Need võimaldavad veebilehel tuvastada teie seadme ja mäletada, kas olete veebisaidil varem käinud.

Küpsised on väga levinud veebitehnoloogia; enamik veebilehti kasutab küpsiseid ja on seda teinud juba aastaid. Küpsiseid kasutatakse laialdaselt selleks, et muuta veebilehtede tööd tõhusamaks ning samuti ka selleks, et anda teavet veebilehtede omanikele.

Küpsiseid kasutatakse selleks, et mõõta, milliseid veebisaidi osi inimesed külastavad ja kohandada teie kasutuskogemust. Küpsised annavad ka teavet, mis aitab meil jälgida ja parandada veelehe toimimist.

Küpsiste kasutamise nõusoleku andmisest keeldumine või selle tühistamine

Kui te ei soovi, et teie seadmesse küpsised satuksid, saate oma internetibrauseri seadistust kohandada nii, et see lükkab tagasi kõigi või mõnede küpsiste seadistamise ja hoiatab teid, kui teie seadmesse pannakse küpsis. Lisateavet selle kohta, kuidas seda teha, leiate oma veebilehitseja “abi”, “tööriistade” või “redigeerimise” sektsioonist. Pange tähele, et kui te blokeerite oma brauseri seadetes kõik küpsised, sealhulgas rangelt vajalikud küpsised (vt allpool), ei pruugi teil olla võimalik kasutada kõiki või osa C-YBERi veebisaidi funktsioonidest.

Pakume lingid küpsiste haldamiseks ja blokeerimiseks sõltuvalt kasutatavast brauserist:

Saate ka oma brauserisse salvestatud küpsised kustutada, minnes selle seadistamisvõimalustesse.

Meie küpsiseid kasutatakse järgmistel eesmärkidel:

Rangelt vajalik: Need küpsised on C-YBERi veebisaidi põhifunktsioonide täitmiseks hädavajalikud.

Funktsionaalsus: Neid küpsiseid kasutatakse kasutajate poolt seatud eelistuste, näiteks kontonime, keele ja asukoha salvestamiseks. See võimaldab C-YBERi veebilehel pakkuda teile isikupärastatud funktsioone.

Turvalisus: Kasutame neid küpsiseid, et aidata tuvastada ja ennetada võimalikke turvariske.

Analüüsimine ja sooritus: Tulemuslikkuse küpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas kasutajad meie veebisaitidega suhtlevad, sealhulgas milliseid lehekülgi kõige enam külastatakse ja muid analüütilisi andmeid. Me kasutame neid andmeid selleks, et parandada meie veebilehtede toimimist ja mõista, kuidas kasutajad nendega suhtlevad.

Reklaamimine (Facebook ADS, Google ADS, YouTube ADS, Twitter ADS jne): Neid küpsiseid kasutatakse asjakohase reklaami kuvamiseks külastajatele, kes kasutavad meie teenuseid või külastavad meie poolt pakutavaid või esindatavaid veebilehti. Samuti selleks, et mõista meie veebilehtedel pakutavate reklaamide tõhusust ja esitada selle kohta aruandeid. Need jälgivad selliseid üksikasju nagu eriliste külastajate arv, konkreetsete reklaamide kuvamise kordade arv ja reklaamidele tehtud klõpsude arv. Neid kasutatakse ka kasutajate profiilide koostamiseks, sealhulgas teile meie veebisaitidel vaadatud toodetel põhinevate reklaamide näitamiseks. Need on määratud C-YBERi ja usaldusväärsete Need on määratud C-YBERi ja usaldusväärsete kolmandate osapoolte võrgustike poolt ning on üldiselt püsivad.

KUIDAS ME TEAVET JAGAME

Teave meie klientide kohta on oluline osa meie äritegevusest ja me ei tegele selle müümisega teistele. Me jagame kliendiandmeid ainult allpool kirjeldatud viisil.

Kolmandate isikute teenusepakkujad. Me kasutame teisi ettevõtteid ja üksikisikuid, kes täidavad meie nimel ülesandeid. Näiteks maksete töötlemine (PayPal, Braintree, Google Pay ja Stripe), e-posti saatmine, andmete analüüsimine, turundusabi osutamine, otsingutulemuste ja linkide pakkumine. Neil on juurdepääs oma ülesannete täitmiseks vajalikele isikuandmetele, kuid nad ei tohi neid kasutada muudel eesmärkidel.

Ettevõtte üleminekud. Juhul kui C-YBER loob, ühineb või omandab teise üksuse, kantakse teie andmed tõenäoliselt üle. C-YBER saadab teile e-kirja või paigaldab meie veebilehele silmatorkava teate enne, kui teie andmete suhtes hakatakse kohaldama teist privaatsuspoliitikat.

C-YBERi ja teiste kaitsmine. Me avaldame isikuandmeid, kui usume, et nende avaldamine on vajalik seaduse järgimiseks, meie tingimuste ja muude lepingute jõustamiseks või kohaldamiseks või C-YBERi, meie kasutajate või teiste isikute õiguste, vara või turvalisuse kaitsmiseks. See hõlmab ka teabe vahetamist teiste ettevõtete ja organisatsioonidega pettusekaitse ja krediidiriski vähendamiseks.

Teie nõusolekul. Kui teie isikuandmeid võidakse edastada kolmandatele osapooltele, saate te sellest teada, välja arvatud eespool nimetatud juhtudel, ning teil on õigus otsustada mitte jagada neid andmeid.

Anonüümne teave. C-YBER kasutab meie serverite poolt automaatselt kogutud anonüümset sirvimisinfot peamiselt selleks, et aidata meil veebilehte hallata ja parandada. Samuti võime kasutada koondatud anonüümset teavet, et anda informatsiooni veebilehe kohta potentsiaalsetele äripartneritele ja muudele mitteseotud üksustele. See teave ei ole isiklikult tuvastatav.

E-posti aadress. E-posti aadressi, mille annate meile meie e-kirjade saamiseks, ei rendita ega müüda kunagi kolmandatele osapooltele.

TEIE TEABE KAITSMINE

Me kaitseme teie andmete turvalisust edastamise ajal, kasutades Secure Sockets Layer (SSL) tarkvara, mis krüpteerib teie sisestatud teabe. Kui veebilehel töödeldakse tehinguid, edastatakse tehinguandmed veebilehele, kus need krüpteeritakse kasutades tööstusstandardi kohaseid SSL-ühendusi, mis aitavad kaitsta sellist teavet pealtkuulamise eest. Me piirame teie isikuandmetele lubatud juurdepääsu nende isikutega, kellel on õigustatud eesmärk selle teabe teadmiseks, et pakkuda teile tooteid või teenuseid ning nende isikutega, kellele te olete andnud loa juurdepääsuks sellele teabele.

C-YBER järgib üldtunnustatud tööstusstandardeid, et kaitsta meile esitatud isikuandmeid nii edastamise ajal kui ka siis, kui C-YBER on need kätte saanud. Ükski Interneti-ülekande või elektroonilise salvestamise meetod ei ole 100% turvaline. Kuigi C-YBER püüab kasutada teie isikuandmete kaitsmiseks kaubanduslikult vastuvõetavaid vahendeid, ei saa me siiski tagada nende absoluutset turvalisust.

Me ei müü, jaga ega rendi teie isikuandmeid kolmandatele osapooltele, välja arvatud juhul, kui meil on selleks teie luba või kui seadus seda nõuab.

SINU ÕIGUSED

Teil on järgmised õigused seoses teie C-YBERile esitatud isikuandmetega:

 • Juurdepääs oma isikuandmetele.
 • Taotleda ebatäpsete andmete parandamist.
 • Taotleda isikuandmete kustutamist.
 • Taotleda oma andmete töötlemise piiramist.
 • Vaidlustada oma andmete töötlemist
 • Taotleda oma teisaldatavust
 • Mitte olla osa automatiseeritud individuaalsete otsuste tegemises

Kasutajad saavad kasutada kõiki neid õigusi, võttes meiega ühendust kontaktandmete või kontaktlehe kaudu ja märkides oma taotluse põhjuse.

Kasutajal on õigus esitada kaebus kontrolliasutusele, eelkõige selles liikmesriigis, kus on tema alaline elukoht, töökoht või väidetava rikkumise koht ilma, et ta peaks ette valmistama muid halduskaebusi või kohtumenetlusi, kui ta leiab, et tema isikuandmete töötlemine ei ole eeskirjadega kooskõlas, samuti juhul, kui ta ei näe oma õiguste kasutamist rahuldatuna. Kontrolliasutus, kellele nõue esitati, teavitab nõude esitajat nõude käigust ja tulemusest.

EL-i LIIKMETE ÕIGUSED (GDPR NÕUETELE VASTAV)

Kui teie elukoht on Euroopa Liidus, on teil õigus oma andmetega tutvuda, neid parandada, alla laadida või kustutada, samuti on teil õigus piirata oma andmete töötlemist ja esitada selle suhtes vastuväiteid. Kuigi mõned neist õigustest kehtivad üldiselt, kehtivad teatavad õigused ainult teatud piiratud asjaoludel.

Neid õigusi kirjeldame allpool:

 • Juurdepääs ja kohandamine: Te võite oma teabele igal ajal juurde pääseda.
 • Parandamine, piiramine, kustutamine: Saate ka paljusid oma andmeid parandada, piirata või kustutada, võttes meiega ühendust.
 • Vastu väitmine: Kui me töötleme teie andmeid eespool selgitatud õigustatud huvide alusel või avalikes huvides, võite te teatud tingimustel esitada vastuväiteid selle töötlemise vastu. Sellisel juhul lõpetame teie andmete töötlemise, välja arvatud juhul, kui meil on kaalukad õiguspärased põhjused töötlemise jätkamiseks või kui see on vajalik õiguslikel põhjustel.
 • Nõusoleku tagasivõtmine: Kui olete eelnevalt andnud oma nõusoleku, näiteks lubanud meil töödelda teie terviseandmeid, on teil õigus oma nõusolek teie andmete töötlemiseks igal ajal tagasi võtta. Näiteks saate oma nõusoleku tagasi võtta, uuendades oma seadeid. Teatud juhtudel võime jätkata teie andmete töötlemist pärast nõusoleku tagasivõtmist, kui meil on selleks õiguslik alus või kui teie nõusoleku tagasivõtmine piirdus teatud töötlemistoimingutega.
 • Kaebamine: Kui te soovite avaldada mure seoses meiepoolse teie andmete kasutamisega (ja ilma et see piiraks muid õigusi, mis teil võivad olla), on teil õigus pöörduda selleks oma kohaliku järelevalveasutuse poole.

Lisaks, kui olete Euroopa elanik, märgime, et töötleme teie andmeid, et täita teiega sõlmitud lepinguid või muul viisil järgida oma õigustatud ärihuve, mis on loetletud eespool. Lisaks palume arvestada, et teie andmed edastatakse väljaspoole Euroopat.

Rohkem teavet nende õiguste kohta leiate aadressilt:

https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection/reform/rights-citizens_en

LASTE ERAELU PUUTUMATUSE KAITSE INTERNETIS

Me järgime GDPR-i (isikuandmete kaitse üldmäärus) nõudeid seoses alaealiste isikuandmete kaitsega. Me ei kogu andmeid alla 13-aastastelt isikutelt. Meie veebileht, tooted ja teenused on suunatud inimestele, kes on vähemalt 18-aastased või vanemad.

TEABE MUUTMINE JA KUSTUTAMINE

Kui te arvate, et mis tahes teave, mida me teie kohta hoiame, on vale või ebatäielik, palun kirjutage meile või saatke meile võimalikult kiiresti e-kiri. Me parandame viivitamata kõik ebaõiged andmed. Te saate oma andmeid igal ajal muuta,, parandada ja kustutada, selleks võtke meiega ühendust kontaktandmete kaudu.

C-YBERi e-kirjadest loobumiseks järgige e-kirjas sisalduvaid juhiseid. Teie taotlus peaks olema töödeldud 48 tunni jooksul.

TARNIJAD JA MUUD KOLMANDAD ISIKUD

Kui käesolevas privaatsuspoliitikas ei ole sõnaselgelt sätestatud teisiti, käsitletakse käesolevas dokumendis ainult C-YBERi poolt teilt kogutud teabe kasutamist ja avalikustamist. Kui te avaldate oma andmeid teistele, kas teistele C-YBERi kasutajatele või tarnijatele, võivad teie poolt neile avaldatud andmete kasutamise või avaldamise suhtes kehtida teistsugused reeglid. C-YBER ei kontrolli kolmandate osapoolte privaatsuspoliitikat ja teie suhtes kohaldatakse nende kolmandate osapoolte privaatsuspoliitikat, kui see on kohaldatav. C-YBER ei vastuta teiste veebisaitide, isegi nende, mis on seotud C-YBERi veebisaidiga, privaatsuse või turvalisuse tagamise tavade eest. C-YBER julgustab teid küsima küsimusi, enne kui avaldate oma isikuandmeid teistele.

KÄESOLEVA PRIVAATSUSPOLIITIKA MUUDATUSED

C-YBER avaldab käesoleva privaatsuspoliitika muudatused kuupäevade kaupa, et teavitada teid kõigist muudatustest. C-YBER jätab endale õiguse muuta käesolevat privaatsuspoliitikat igal ajal, palun vaadake seda sageli üle.

29.02.2024