Teenused

" Ehkki iial ei saa anda garantiid, et olete nuhkvarast alatiseks vaba, leidub siiski vahendeid, millega nakatumise riski oluliselt vähendada. "
Läbistustestimine

Meie küberturvalisuse spetsialistid kasutavad teie IT-süsteemidesse tungimiseks uusimaid tehnoloogilisi vahendeid. Selle protsessi kaudu oleme võimelised paljastama ohud teie ettevõtte võrgutaristule, veebirakendustele või mobiilirakendusele. Seejärel muudame tehnilised leiud rakendatavateks sammudeks, et tagada ettevõttele kõrgeim kaitse küberruumis.

Haavatavuse hindamine

Määratleme, tuvastame, klassifitseerime ja seame tähtsuse järjekorda teie arvutisüsteemide, veebirakenduste ja võrgutaristu turvaaugud. Samuti saate meilt vajalikud oskused, teadmised ja riskianalüüsi, mis aitavad teie organisatsioonil küberruumi ohte mõista ja vältida.

Ettevõtte turvalahendused

Teie vajadustele kohandatud küberturbelahendused. C-YBER pakub tipptasemel ettevõtte turvalahendusi nagu võrgu- ja andmeturvet, et kindlustada teie ettevõtte kaitstus küberruumis.

Sisu eemaldamine

Lõpuks on olemas lahendus, kuidas saad hallata enda mainet internetiavarustes!
Aitame teid negatiivsete otsingutulemuste, veebilehtede ja muu soovimatu sisu leidmise ja eemaldamisega otse selle allikast, otsingumootoritest ja sotsiaalmeediast.

Turvalise lähtekoodi ülevaade

Turvakoodide ülevaade on meetod, millega tagatakse, et rakenduste arendajad järgivad turvalise arenduse tehnikaid. C-YBERi spetsialistid vaatavad üle rakenduste lähtekoodid, veendumaks, et nende turvakontroll on paigas ja töötab nii nagu ette nähtud. Koodide ülevaatusega tagame, et rakendusel on võimalused end antud keskkonnas kaitsta.

Turvaline tarkvaraarendus

Turvaline tarkvaraarendus rakendab küberjulgeoleku tavasid veebi-, mobiili- ja iseseisvate rakenduste arendamise protsessis. See tähendab, et tarnitud tootel on tavalise veebisaidi / rakendusega võrreldes kõrgemad turvastandardid. Turvaline tarkvaraarendus on oluline, sest küberrünnakute arvu suurenemise tõttu vajab infrastruktuur suuremat kaitset.

Vajad enamat?


Vaadake, mida meie nõustamisteenusel on pakkuda...
Kõik küberturbe valdkonnad

C-YBERi nõustamisteenused hõlmavad kõike, mida peate teadma, et kaitsta oma ettevõtet küberruumis.

Strateegiad, mis tagavad, et püsite teistest ees

C-YBERi spetsialistide hindamatud teadmised tagavad, et teie ettevõte vastab kõige kõrgematele küberturvalisuse standarditele.

Palka turvakonsultant

C-YBERi turvakonsultandid täidavad kõik teie vajadused ja veenduvad, et saavutatakse parimad võimalikud tulemused.