Arhiiv: Features

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Standard

ISO 27001 – Teie Infovara Turvalisuse Tagatis

ISO 27001 on standard, mis kirjeldab nõudeid infoturbe juhtimissüsteemile (ISMS). ISMS on poliitikate ja menetluste raamistik, mis aitab organisatsioonidel hallata oma tundlikku ja väärtuslikku infovara süstemaatiliselt ja turvaliselt.

Standard

Küberturvalisuse lahendused

Küberturvalisuse lahenduse juurutamiseks on oluline teha põhjalik planeerimine, katsetamine ja koolitus. Meie professionaalide meeskond on valmis teid sellel teekonnal toetama, tagades süsteemi tõhusa kaitse küberohtude vastu. Oleme siin, et teid abistada.

Standard

Digitaalne Kohtuekspertiis: Andmete Tõendite Uurimine ja Analüüs

Digitaalne kohtuekspertiis, tuntud ka kui arvutiekspertiis, on kohtuekspertiisi haru, mis hõlmab elektrooniliste tõendite kogumist, säilitamist, analüüsimist ja esitamist kohtumenetlustes. Selle eesmärk on avastada ja analüüsida kuriteo või küberintsidentiga seotud teavet. Digitaalse Kohtuekspertiisi Spetsialistid Digitaalse kohtuekspertiisi analüütikud või uurijad kasutavad eritehnikaid ja tööriistu, et koguda ning uurida andmeid arvutitest, mobiilseadmetest, kõvaketastelt, serveritest ja võrguliiklusest. Nende süstemaatiline

Standard

Intsidendile reageerimine

See on organisatsiooni protsess turvarikkumiste või küberrünnakute tagajärgedega tegelemiseks. Eesmärk on piirata kahjusid, vähendada taastumisaega ja -kulusid ning leevendada negatiivset mõju organisatsiooni tegevusele või mainele.

Standard

API Turvalisuse Testimine Äriklientidele

Tere tulemast API turvalisuse testimise teenuse juurde! Oleme siin, et aidata teil tagada teie ettevõtte rakenduste ja süsteemide turvalisus, kasutades API-de (rakendusliideste) põhjalikku turvalisuse testimist. Mis on API? API (rakendusliides) on nagu sild erinevate tarkvarasüsteemide vahel, võimaldades neil suhelda ja omavahel töötada. See on oluline osa tänapäeva tarkvaraarendusest, kuna rakendused saavad läbi API-de jagada andmeid

Standard

Läbistustestimine – PenTest

Läbistustestimine, mida mõnikord kutsutakse ka “pen-testimiseks”, on nagu simuleeritud küberrünnak arvutisüsteemile, võrgule või veebirakendusele. Selle eesmärk on testida nende turvalisust ja avastada võimalikke turvaauke, mida pahalane võiks kasutada.

Teenused: